(095) 48-77-440
Тел. E-mail Viber

Аксесуари Thermacell - чохол, ліхтар

Аксесуари Thermacell. Максимальна функціональність

 Сучасні фумігатори Термаселл - це пристрої, популярність яких знаходиться на найвищому рівні. Розроблений спочатку для армії США, ці портативні відлякувачі комарів швидко набули поширення на цивільному ринку, для якого вони, здавалося б, зовсім не призначені. Чи жарт - один пристрій, закріплений на поясі, здатне працювати за площею до 20 квадратних метрів, ефективно захищаючи від комах групу до 8-10 чоловік.

Однак і це ще не все: базову функціональність пристрою Термаселл можна істотно розширити додатковим обладнанням і різноманітними аксесуарами, які з'являються у продажу з завидною постійністю. Деякі з них випускаються сторонніми виробниками, однак більшість пристроїв є брендовими продуктами, знайти які можна, перегорнувши каталог Термаселл.

Які аксесуари купити? Ліхтар або чохол Thermacell?

Володарям портативного фумігатора Thermacell напевно цікаво, що ж можна знайти в каталозі виробника і які новинки підготувала марка до нового сезону рибалок і подорожей:

  • Набори запасних картриджів Термаселл. Закон підлості ніхто не відміняв, і дія відлякувач комарів дуже часто закінчується в самий невідповідний момент. Щоб цього не сталося, необхідно мати з собою запасні картриджі термаселл, замінити які можна в лічені секунди;
  • Чохол Thermacell. Фумігатор термаселл - пристрій, в першу чергу, портативне, а тому його функціональність не обмежена стаціонарним використанням. Щоб переносити девайс, не займаючи руки, потрібно чохол Термаселл, обладнаний спеціальними лямками для фіксації на поясі. Особливо Цей пристрій зрадіють рибалки, які віддають перевагу ходову риболовлю - відлякувач комарів не вимагатиме до себе додаткової уваги та завжди ефективно виконувати свої обов'язки;
  • Ліхтар Термаселл. Хоч даний аксесуар безпосередньо і не здійснює основну функцію фумігатора - відлякування комарів - з його допомогою можна вирішити безліч різнопланових завдань у польових умовах. Ліхтар Thermacell - незамінний аксесуар для мисливця і рибалки.

Де купити ліхтар і чохол Термаселл?

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати не тільки відлякувачем комарів, але також і всіма пристроями, які створені компанією-виробником. Низькі ціни ми забезпечуємо за рахунок наявності офіційного представництва, а завдяки доставці по всій Україні ви можете отримати свійЛідер продажу!
Чохол Thermacell для протимоскітних приладів MR 300, MR 450 - Olive
Чохол Thermacell для протимоскітних приладів MR 300, MR 450 - Olive

Чохол Thermacell Holster With Clip For Portable Repellers з кліпсою - зручний чохол для пристрою від комарів з кишенею для додатко..

1

414 грн

Лідер продажу!
Чохол Thermacell для протимоскітних приладів MR 300, MR 450 - Black
Чохол Thermacell для протимоскітних приладів MR 300, MR 450 - Black

Чохол Thermacell Holster With Clip For Portable Repellers з кліпсою - зручний чохол для пристрою від комарів з кишенею для додатко..

496 грн

Ліхтар Thermacell Swivel Light універсальний

Пристрій оснащений поворотним механізмом, що дозволяє з легкістю регулювати його положення в просторі. Модель працює від простих б..

330 грн

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)
0