Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Україна, м. Київ
Україна, м. Київ
(095) 48-77-440 Замовити дзвінок
Thermacell - офіційний магазин
Хіти продажів

Thermacell - купити прилад від комарів

Прихід літнього часу - подія, якого з нетерпінням чекають любителі риболовлі, туризму і просто активного відпочинку на природі. Скоротати нічку біля багаття, зустріти світанок, насолодитися риболовлею і просто прожити кілька днів в наметі - що може бути краще? Однак є у такого відпочинку і свої негативні особливості, і в першу чергу, це стосується різних комах - комарів, мошки, гнусу. Який вже тут відпочинок, коли над наметовим містечком дзижчить-паморочиться рій, готовий тебе покусати в будь-який момент?

Тут вже хочеш не хочеш починаєш замислюватися про способи захисту від комах. Можна скористатися різного роду кремами, мазями та іншими репелентами, однак куди простіше застосувати Thermacell від комарів купити який ви можете в нашому інтернет-магазині. Досвідчені мандрівники одноголосно заявляють, що дане пристосування є найбільш ефективним репелентом з усього того, що є присутнім на ринку в даний час! Фумігатор термаселл - це кращий портативний прилад від комарів.

Що таке Thermacell від комарів?

Відлякувач thermacell - це портативний прилад, що забезпечує ефективний захист від комарів і інших комах. За принципом своєї роботи фумігатор thermacell є класичним представником пристроїв подібного класу. Діючим елементом є компактна пластина, просочена спеціальною хімічною речовиною. Під впливом температури, при нагріванні, дана речовина випаровується і надає відлякують вплив на комах в радіусі більше 20 метрів.

Форм-фактор приладу thermacell repeller являє собою компактний пластиковий контейнер, обладнаний решеткой- випарником, а також ергономічними клавішами управління. Як додатковий аксесуар виробник передбачає наявність ліхтарика, за допомогою якого можна висвітлювати свій туристичний табір.

Кожен набір Thermacell комплектується газовим балоном, а також трьома змінними картриджами, просоченими відлякує речовиною.

За рахунок чого прилад Thermacell відлякує комарів?

Основна діюча речовина, що впливає на комах - алетрин. Це природний інсектицид, подібний до того, який виділяють хризантеми під час цвітіння. Його джерелом є спеціальні пластини, що поставляються в комплекті з пристроєм. Виділяється речовина тільки при нагріванні, і в даному випадку він здійснюється за допомогою компактного газового балончика, який також йде в комплекті.

Однією пластини з репелентом вистачає на 4-5 годин, протягом яких прилад протимоскітні thermacell відлякує комах, балончика з газом вистачає на 12 годин безперервної роботи. Користувач може в будь-який момент вимкнути відлякувач комарів thermacell, збільшивши, таким чином, тривалість його дії.

Чи виділяє термаселл від комарів запах?

Питання, яке хвилює багатьох покупців в цілому і алергіків зокрема. На відміну від багатьох інших репелентів, пристрій термаселл купити яке ви можете в нашому інтернет-магазині, не має абсолютно ніякого запаху і повністю нешкідливо для людей, в тому числі і для тих, хто страждає від алергії, а також для дітей і домашніх тварин. Діюча речовина повністю позбавлене ДЕТА і ефективно захищає не тільки туристичний табір, але також і рухається людини. Все, що для цього потрібно - повісити прилад на пояс!

Де придбати набір Thermacell?

Тим, хто шукає ефективний захист від комах в літній період, необхідно відвідати thermacell офіційний сайт в Україні. Тут представлені найбільш ефективні засоби для боротьби з комахами, а також всілякі витратні матеріали, устілки Thermacell і багато інших аксесуарів. Постійних покупців чекають дисконтні та дисконтні програми, а також безліч різних способів оплати і доставки куплених товарів. Ласкаво просимо за покупками!